Ražotājs: Samsung
Modelis: FG77SUST
EAN: 8806085179110
Samsung FG77SUST. Ierīces novietojums: Iebūvēts, Produkta veids: Mikroviļņu krāsns ar grilu, Iekšējais tilpums: 20 L. Savienotā slodze: 2400 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 230 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 Hz. Platums: 489 mm, Dziļums: 326 mm, Augstums: 275 mm. Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (20 pēdas): 209 pcs, Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas, HC): 448 pcs
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Ierīces novietojums | Iebūvēts |
| Produkta veids | Mikroviļņu krāsns ar grilu |
| Iekšējais tilpums | 20 L |
| Mikroviļņu jauda | 850 W |
| Grilla jauda | 1100 W |
| Turntable atskaņotājs | |
| Grozāmā palikņa izmērs | 25 cm |
| Iebūvēta displeja | |
| Ekrāna veids | LED |
| Taimeris | |
| Atslēga bērniem | |
| Produkta krāsa | Nerūsējošs tērauds |
| Pulksteņa režīms | 12 h/24 h |
| Pulksteņa funkcija | |
| Iekšējais pārklājums | Keramikas emalja |
| Gatavošanas laiks (max) | 99 min |
| Svara sensors | |
| Pagatavošanas funkcijas un programmas | |
| Grils | |
| Konvekcijas gatavošana | |
| Tvaicēšana | |
| Atkausēšanas funkcija | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Savienotā slodze | 2400 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 230 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 Hz |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 489 mm |
| Dziļums | 326 mm |
| Augstums | 275 mm |
| Iekšējās dimensijas (W x D x H) | 330 x 291 x 211 mm |
| Svars | 14,5 kg |
| Iepakojuma platums | 654 mm |
| Iepakojuma dziļums | 455 mm |
| Iepakojuma augstums | 441 mm |
| Iepakojuma svars | 19 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Manuāls | |
| Loģistiskie dati | |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (20 pēdas) | 209 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas, HC) | 448 pcs |