Ražotājs: Samsung
Modelis: MC28M6035CK/ET
EAN: 8801643239527
Samsung MC28M6035CK/ET. Ierīces novietojums: Ārpus diapazona, Produkta veids: Kombinētā mikroviļņu krāsns, Iekšējais tilpums: 28 L. Savienotā slodze: 2900 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 230 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 Hz. Platums: 517 mm, Dziļums: 463 mm, Augstums: 310 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Ierīces novietojums | Ārpus diapazona |
| Produkta veids | Kombinētā mikroviļņu krāsns |
| Iekšējais tilpums | 28 L |
| Mikroviļņu jauda | 900 W |
| Kontroles tips | Pogas, Rotējošs |
| Grila veids | Kvarca grils |
| Jaudas līmeņu skaits | 6 |
| Durvju enģes | Kreisais |
| Turntable atskaņotājs | Jā |
| Grozāmā palikņa izmērs | 31,8 cm |
| Atskaņotāja deaktivizēšana | Jā |
| Iebūvēta displeja | Jā |
| Ekrāna veids | LED |
| Atslēga bērniem | Jā |
| Produkta krāsa | Melns |
| Minimālā temperatūra (konvekcija) | 40 °C |
| Maksimālā temperatūra (konvekcija) | 200 °C |
| Izslēgšanās svilpe | Jā |
| Ārējo durvju atvēršanas slēdzis | Jā |
| Iekšējais pārklājums | Keramikas emalja |
| Pagatavošanas funkcijas un programmas | |
| Grils | Jā |
| Konvekcijas gatavošana | Jā |
| Tvaicēšana | Nē |
| Siltuma saglabāšanas funkcija | Nē |
| Rotējošs iesms | Nē |
| Atkausēšanas funkcija | Jā |
| Atkātotas sildīšanas funkcija | Jā |
| Automatiskās gatavošanas funkcija | Jā |
| Atkausēšanas programmu daudzums | 5 |
| Čipsu gatavotājs | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Savienotā slodze | 2900 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 230 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 Hz |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 517 mm |
| Dziļums | 463 mm |
| Augstums | 310 mm |
| Iekšējās dimensijas (W x D x H) | 358 x 235,5 x 327 mm |
| Svars | 17,9 kg |
| Iepakojuma platums | 586 mm |
| Iepakojuma dziļums | 518 mm |
| Iepakojuma augstums | 371 mm |
| Iepakojuma svars | 21,5 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Iekļauta drupaču paplāte | Jā |