Ražotājs: Teka
Modelis: 40581515
EAN: 8421152127247
Teka MWE 225 FI. Ierīces novietojums: Iebūvēts, Iekšējais tilpums: 20 L, Mikroviļņu jauda: 800 W. Savienotā slodze: 1250 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 230 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 Hz. Platums: 595 mm, Dziļums: 323 mm, Augstums: 382 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Ierīces novietojums | Iebūvēts |
| Iekšējais tilpums | 20 L |
| Mikroviļņu jauda | 800 W |
| Kontroles tips | Pogas |
| Grilla jauda | 1000 W |
| Jaudas līmeņu skaits | 5 |
| Durvju atvēršanas tips | Poga |
| Durvju enģes | Kreisais |
| Turntable atskaņotājs | |
| Grozāmā palikņa izmērs | 2,45 cm |
| Iebūvēta displeja | |
| Ekrāna veids | LED |
| Pulksteņa tips | Elektronisks |
| Integrēts pulkstenis | |
| Taimeris | |
| Produkta krāsa | Nerūsējošs tērauds |
| Durvju krāsa | Melns |
| Materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Pulksteņa funkcija | |
| Pagatavošanas funkcijas un programmas | |
| Grils | |
| Atkausēšanas funkcija | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Savienotā slodze | 1250 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 230 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 Hz |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 595 mm |
| Dziļums | 323 mm |
| Augstums | 382 mm |
| Iekšējās dimensijas (W x D x H) | 295 x 315 x 218 mm |
| Uzstādīšana nodalījuma izmēri (PxDxA) | 463 x 324 x 362 mm |