Ražotājs: Whirlpool
Modelis: 858773129900
EAN: 8003437394843
Whirlpool AMW 731/IX. Ierīces novietojums: Iebūvēts, Produkta veids: Mikroviļņu krāsns ar grilu, Iekšējais tilpums: 31 L. Savienotā slodze: 2300 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 230 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 Hz. Platums: 595 mm, Dziļums: 468 mm, Augstums: 385 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Ierīces novietojums | Iebūvēts |
| Produkta veids | Mikroviļņu krāsns ar grilu |
| Iekšējais tilpums | 31 L |
| Mikroviļņu jauda | 1000 W |
| Kontroles tips | Ar pieskārienu |
| Grilla jauda | 800 W |
| Grila veids | Kvarca grils |
| Jaudas līmeņu skaits | 7 |
| Durvju atvēršanas tips | Izvelkamas uz āru |
| Durvju atvēršanas veids | Nolaižamas durtiņas |
| Durvju enģes | Uz leju |
| Turntable atskaņotājs | |
| Grozāmā palikņa izmērs | 32,5 cm |
| Iekšpuses gaisma | |
| Iebūvēta displeja | |
| Ekrāna veids | LCD |
| Pulksteņa tips | Elektronisks |
| Integrēts pulkstenis | |
| Atslēga bērniem | |
| Produkta krāsa | Nerūsējošs tērauds |
| Vairāku viļņu tehnoloģija | |
| Laideni aizveramas durvis | |
| Auklas garums | 1,35 m |
| Pagatavošanas funkcijas un programmas | |
| Grils | |
| Konvekcijas gatavošana | |
| Tvaicēšana | |
| Atkausēšanas funkcija | |
| Atkātotas sildīšanas funkcija | |
| Automatiskās gatavošanas funkcija | |
| Čipsu gatavotājs | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Savienotā slodze | 2300 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 230 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 Hz |
| Strāva | 10 A |
| Kontakdakšas veids | Type F (CEE 7/4) |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 595 mm |
| Dziļums | 468 mm |
| Augstums | 385 mm |
| Uzstādīšanas nodalījuma platums | 55,6 cm |
| Uzstādīšanas nodalījuma platums (min.) | 55,6 cm |
| Uzstādīšanas nodalījuma platums (maks.) | 56,8 cm |
| Uzstādīšanas nodalījuma dziļums | 55 cm |
| Uzstādīšanas nodalījuma augstums | 38 cm |
| Uzstādīšanas nodalījuma augstums (min) | 38 cm |
| Uzstādīšanas nodalījuma augstums (maks) | 38 cm |
| Svars | 27 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Iekļauta drupaču paplāte | |
| Grila režģis komplektā | |
| Lietotāja pamācība | |