Ražotājs: Whirlpool
Modelis: 859991663140
EAN: 8003437642968
Whirlpool MWSC 833 SX. Ierīces novietojums: Novietojams uz galda, Produkta veids: Mikroviļņu krāsns ar grilu, Iekšējais tilpums: 33 L, Mikroviļņu jauda: 900 W, Iebūvēta displeja, Kontroles tips: Rotējošs, Ar pieskārienu, Produkta krāsa: Melns, Nerūsējošs tērauds
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Mikroviļņu krāsns Whirlpool MWSC 833 SX | €288.00 |
|
oreol.eu |
Mikroviļņu krāsni Whirlpool Microwave oven MWSC 833 SX - OReol.eu | €330.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Ierīces novietojums | Novietojams uz galda |
| Produkta veids | Mikroviļņu krāsns ar grilu |
| Iekšējais tilpums | 33 L |
| Mikroviļņu jauda | 900 W |
| Kontroles tips | Rotējošs, Ar pieskārienu |
| Grilla jauda | 1200 W |
| Jaudas līmeņu skaits | 7 |
| Durvju atvēršanas veids | Nolaižamas durtiņas |
| Turntable atskaņotājs | Jā |
| Grozāmā palikņa izmērs | 36 cm |
| Iekšpuses gaisma | Jā |
| Iebūvēta displeja | Jā |
| Integrēts pulkstenis | Jā |
| Taimeris | Jā |
| Taimera veids | Digitāls |
| Atslēga bērniem | Jā |
| Produkta krāsa | Melns, Nerūsējošs tērauds |
| Minimālā temperatūra (konvekcija) | 40 °C |
| Maksimālā temperatūra (konvekcija) | 200 °C |
| Iekšējās apdares materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Pagatavošanas funkcijas un programmas | |
| Grils | Jā |
| Konvekcijas gatavošana | Jā |
| Tvaicēšana | Nē |
| Siltuma saglabāšanas funkcija | Jā |
| Rotējošs iesms | Nē |
| Atkausēšanas funkcija | Jā |
| Atkātotas sildīšanas funkcija | Jā |
| Automatiskās gatavošanas funkcija | Jā |
| Čipsu gatavotājs | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Savienotā slodze | 2000 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220-230 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 Hz |
| Strāva | 10 A |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 490 mm |
| Dziļums | 540 mm |
| Augstums | 373 mm |
| Svars | 25,9 kg |