Ražotājs: Ariete
Modelis: 00C158902AR0
EAN: 8003705120433
Ariete 1589. Tips: Mikseris ar statīvu, Produkta krāsa: Melns, Nerūsējošs tērauds, Miksera funkcijas: Sitiens, Mīcīt, Jaukšana/maisīšana. Apvalka materiāls: Alumīnijs, Trauka materiāls: Nerūsējošs tērauds. Jauda: 1600 W, Barošanas avota veids: AC. Platums: 220 mm, Dziļums: 375 mm, Augstums: 365 mm. Iepakojuma svars: 7,94 kg
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Ariete Moderna 1589/02 czany | €286.99 |
|
www.photopoint.ee |
Ariete Moderna 1589/02 czany | €288.99 |
|
www.photopoint.ee |
Ariete Moderna 1589/02 czany | €297.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Mikseris ar statīvu |
| Produkta krāsa | Melns, Nerūsējošs tērauds |
| Miksera funkcijas | Sitiens, Mīcīt, Jaukšana/maisīšana |
| Mainīgais ātrums | Jā |
| Turbo | Nē |
| Planetāra rotācija | Jā |
| Ātrumu skaits | 11 |
| Noņemams trauks | Jā |
| Trauka tilpums | 5,5 L |
| Maisīšanas lāpstiņu skaits | 1 |
| Kontroles tips | Rotējošs |
| Šļakstu aizsargs | Jā |
| Izlādēšanas poga | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1600 W |
| Barošanas avota veids | AC |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 220 mm |
| Dziļums | 375 mm |
| Augstums | 365 mm |
| Svars | 6,9 kg |
| Materiāls | |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Trauka materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Iepakojuma saturs | |
| Mīklas jaukšanas āķu skaits | 1 |
| Uzgaļi mīklas jaukšanai | Jā |
| Manuāls | Jā |
| Lāpstiņa | Jā |
| Putojamais | Jā |
| Bļoda komplektā | Jā |
| Kuļstieņi | Nē |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma svars | 7,94 kg |