Ražotājs: Bosch
Modelis: MFQ36470
EAN: 14242002723102
Bosch MFQ36470. Tips: Rokas mikseris, Produkta krāsa: Balts, Auklas garums: 1,3 m. Apvalka materiāls: Plastmasa. Jauda: 450 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220 - 240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 - 60 Hz. Platums: 154 mm, Dziļums: 208 mm, Augstums: 74 mm. Iepakojuma svars: 1,58 kg
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
Bosch MFQ36470 | €63.00 |
|
www.ox.ee |
BOSCH MFQ36470 mixer Hand mixer 450 W White | €104.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Rokas mikseris |
| Produkta krāsa | Balts |
| Auklas garums | 1,3 m |
| Mainīgais ātrums | |
| Turbo | |
| Ātrumu skaits | 5 |
| Noņemams statīvs | |
| Sertifikācija | CE, VDE |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 450 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 154 mm |
| Dziļums | 208 mm |
| Augstums | 74 mm |
| Svars | 1,38 kg |
| Materiāls | |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Iepakojuma saturs | |
| Uzgaļi mīklas jaukšanai | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma svars | 1,58 kg |