Ražotājs: Bosch
Modelis: MFQ4075DE
EAN: 4057057545172
Bosch MFQ4075DE. Tips: Rokas mikseris, Produkta krāsa: Sudrabs, Balts, Miksera funkcijas: Sitiens, Jaukšana/maisīšana. Apvalka materiāls: Plastmasa. Jauda: 550 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220 - 240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 - 60 Hz. Platums: 200 mm, Dziļums: 75 mm, Augstums: 142 mm. Iepakojuma svars: 1,78 kg
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Rokas mikseris |
| Produkta krāsa | Sudrabs, Balts |
| Miksera funkcijas | Sitiens, Jaukšana/maisīšana |
| Auklas garums | 1,4 m |
| Mainīgais ātrums | |
| Ātrumu skaits | 5 |
| Noņemams statīvs | |
| Izlādēšanas poga | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 550 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 200 mm |
| Dziļums | 75 mm |
| Augstums | 142 mm |
| Svars | 1,49 kg |
| Materiāls | |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Iepakojuma saturs | |
| Uzgaļi mīklas jaukšanai | |
| Bļoda komplektā | |
| Putojamais | |
| Kuļstieņi | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma svars | 1,78 kg |