Ražotājs: Bosch
Modelis: MFQ4885DE
EAN: 4242002863238
Bosch MFQ4885DE. Tips: Rokas mikseris, Produkta krāsa: Melns, Hroms, Auklas garums: 1,4 m. Asmeņu materiāls: Nerūsējošs tērauds. Jauda: 575 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220-240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 - 60 Hz. Platums: 200 mm, Dziļums: 75 mm, Augstums: 142 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
direkt.jacob.de |
Bosch Haushalt MFQ4885DE Handmixer 575 W Schwarz | €105.81 |
|
direkt.jacob.de |
Bosch Haushalt MFQ4885DE Handmixer 575 W Schwarz | €107.47 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Rokas mikseris |
| Produkta krāsa | Melns, Hroms |
| Auklas garums | 1,4 m |
| Mainīgais ātrums | |
| Turbo | |
| Ātrumu skaits | 5 |
| Noņemams statīvs | |
| Elektrības vada slēdzis | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 575 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220-240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 200 mm |
| Dziļums | 75 mm |
| Augstums | 142 mm |
| Svars | 1,8 kg |
| Materiāls | |
| Asmeņu materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Iepakojuma saturs | |
| Uzgaļi mīklas jaukšanai | |