Ražotājs: KitchenAid
Modelis: 859790101440
EAN: 5413184160388
KitchenAid 5KHM9212ECU. Tips: Rokas mikseris, Produkta krāsa: Sudrabs, Miksera funkcijas: Sitiens, Mīcīt, Jaukšana/maisīšana. Apvalka materiāls: Plastmasa. Jauda: 85 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220-400 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 - 60 Hz. Platums: 80 mm, Dziļums: 200 mm, Augstums: 150 mm. Iepakojuma platums: 135 mm, Iepakojuma dziļums: 235 mm, Iepakojuma augstums: 210 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Tips | Rokas mikseris |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Miksera funkcijas | Sitiens, Mīcīt, Jaukšana/maisīšana |
| Auklas garums | 1,53 m |
| Mainīgais ātrums | |
| Turbo | |
| Planetāra rotācija | |
| Ātrumu skaits | 9 |
| Apgriezienu ātrums | 1300 RPM |
| Iebūvēta displeja | |
| Ūdensizturīgas daļas | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 85 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220-400 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 80 mm |
| Dziļums | 200 mm |
| Augstums | 150 mm |
| Svars | 1,4 kg |
| Materiāls | |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Iepakojuma saturs | |
| Uzgaļi mīklas jaukšanai | |
| Kuļstieņi | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 135 mm |
| Iepakojuma dziļums | 235 mm |
| Iepakojuma augstums | 210 mm |
| Iepakojuma svars | 1,7 kg |