Ražotājs: Siemens
Modelis: MQ95520N
EAN: 4242003565537
Siemens MQ95520N. Tips: Rokas mikseris, Produkta krāsa: Balts, Miksera funkcijas: Sitiens, Mīcīt. Apvalka materiāls: Plastmasa. Jauda: 350 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220 - 240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 - 60 Hz. Platums: 141 mm, Dziļums: 77 mm, Augstums: 201 mm. Iepakojuma svars: 960 g
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Миксеры Siemens MQ95520N - OReol.eu | €35.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Rokas mikseris |
| Produkta krāsa | Balts |
| Miksera funkcijas | Sitiens, Mīcīt |
| Mainīgais ātrums | |
| Turbo | |
| Ātrumu skaits | 5 |
| Noņemams statīvs | |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 350 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 141 mm |
| Dziļums | 77 mm |
| Augstums | 201 mm |
| Svars | 860 g |
| Materiāls | |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma svars | 960 g |