Ražotājs: Tefal
Modelis: HT652538
EAN: 3016667245736
Tefal Powermix Silence HT652538. Tips: Rokas mikseris, Produkta krāsa: Sarkans, Miksera funkcijas: Jaukšana/maisīšana. Asmeņu materiāls: Metāls. Jauda: 600 W. Platums: 7,6 mm, Dziļums: 21 mm, Augstums: 30,5 mm. Iepakojuma platums: 144 mm, Iepakojuma dziļums: 214 mm, Iepakojuma augstums: 270 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Rokas mikseris |
| Produkta krāsa | Sarkans |
| Miksera funkcijas | Jaukšana/maisīšana |
| Mainīgais ātrums | Jā |
| Turbo | Jā |
| Ātrumu skaits | 5 |
| Ergonomisks rokturis | Jā |
| Izlādēšanas poga | Jā |
| Ūdensizturīgas daļas | Jā |
| Klusā darbība | Jā |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Blenderis | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 600 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 7,6 mm |
| Dziļums | 21 mm |
| Augstums | 30,5 mm |
| Svars | 1439 kg |
| Materiāls | |
| Asmeņu materiāls | Metāls |
| Iepakojuma saturs | |
| Putojamais | Jā |
| Uzgaļi mīklas jaukšanai | Jā |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 144 mm |
| Iepakojuma dziļums | 214 mm |
| Iepakojuma augstums | 270 mm |
| Iepakojuma svars | 1,96 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Paletes platums | 80 cm |
| Paletes garums | 120 cm |
| Paletes augstums | 101 cm |
| Paletes svars | 157,1 kg |
| Daudzums kārtā | 24 pcs |
| Daudzums uz paletes | 72 pcs |
| Kārtas uz paletes | 3 pcs |