Ražotājs: Tefal
Modelis: HT464138
EAN: 3016667245125
Tefal Prep'Mix+ HT464138. Tips: Mikseris ar statīvu, Produkta krāsa: Pelēks, Balts, Miksera funkcijas: Mīcīt, Jaukšana/maisīšana. Asmeņu materiāls: Metāls. Jauda: 500 W. Platums: 100 mm, Dziļums: 280 mm, Augstums: 320 mm. Iepakojuma platums: 228 mm, Iepakojuma dziļums: 402 mm, Iepakojuma augstums: 239 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Mikseris Tefal HT464138 | €72.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Mikseris ar statīvu |
| Produkta krāsa | Pelēks, Balts |
| Miksera funkcijas | Mīcīt, Jaukšana/maisīšana |
| Mainīgais ātrums | Jā |
| Turbo | Jā |
| Ātrumu skaits | 5 |
| Noņemams statīvs | Jā |
| Trauka tilpums | 2,5 L |
| Ūdensizturīgas daļas | Jā |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Izlādēšanas poga | Jā |
| Ergonomisks rokturis | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 500 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 100 mm |
| Dziļums | 280 mm |
| Augstums | 320 mm |
| Svars | 2,1 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Bļoda komplektā | Jā |
| Uzgaļi mīklas jaukšanai | Jā |
| Putojamais | Jā |
| Materiāls | |
| Asmeņu materiāls | Metāls |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 228 mm |
| Iepakojuma dziļums | 402 mm |
| Iepakojuma augstums | 239 mm |
| Iepakojuma svars | 3,06 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Paletes platums | 80 cm |
| Paletes garums | 120 cm |
| Paletes augstums | 113,6 cm |
| Paletes svars | 100,9 kg |
| Daudzums kārtā | 14 pcs |
| Daudzums uz paletes | 28 pcs |
| Kārtas uz paletes | 2 pcs |