Ražotājs: KitchenAid
Modelis: 5KSM35SSFP
EAN: 5413184103361
KitchenAid 5KSM35SSFP. Produkta veids: Bļoda, Kapacitāte: 3,3 L, Produkta krāsa: Nerūsējošs tērauds. Platums: 241 mm, Dziļums: 198 mm, Augstums: 165 mm. Iepakojuma svars: 800 g, Iepakojuma platums: 241 mm, Iepakojuma dziļums: 241 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Produkta veids | Bļoda |
| Kapacitāte | 3,3 L |
| Mazgājams | Jā |
| Apvalka materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Produkta krāsa | Nerūsējošs tērauds |
| Savietojamība | 5KSM3311X |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 241 mm |
| Dziļums | 198 mm |
| Augstums | 165 mm |
| Svars | 500 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 241 mm |
| Iepakojuma augstums | 203 mm |
| Iepakojuma dziļums | 241 mm |
| Iepakojuma svars | 800 g |