Ražotājs: ASUS
Modelis: 90AC0350-BDS001
EAN: 0192876005606
ASUS WiGig Display Dock. Pamata ierīces veids: MP3 atskaņotājs / Viedtālrunis, Zīmolu saderība: Asus, Savietojamība: ASUS ROG Phone ZS600KL. Platums: 124 mm, Dziļums: 48 mm, Augstums: 100 mm, Svars: 345 g. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Darbības rādītāji | |
| Pamata ierīces veids | MP3 atskaņotājs / Viedtālrunis |
| Zīmolu saderība | Asus |
| Savietojamība | ASUS ROG Phone ZS600KL |
| Produkta krāsa | Melns |
| Materiāls | Polikarbonāts |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | AC, Līdzstrāvas |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| DC izejošā strāva | 2 A |
| Savienojamība | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 124 mm |
| Dziļums | 48 mm |
| Augstums | 100 mm |
| Svars | 345 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums | 1 |