Ražotājs: Microsoft
Modelis: 1GK-00005
EAN: 0889842636482
Microsoft Surface Dock 2. Pamata ierīces veids: Planšetdators, Zīmolu saderība: Microsoft, Savietojamība: Surface Book 3 (13.5” and 15”) Surface Pro 7 Surface Pro X Surface Laptop 3.... Docking konektora veids: Microsoft Surface konektors. Platums: 130 mm, Dziļums: 70 mm, Augstums: 30 mm, Svars: 515 g. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
Microsoft Surface Dock 2 - Dockingstation | €238.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Docking konektora veids | Microsoft Surface konektors |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB C-veida pieslēgvietu daudzums | 4 |
| Audio izeja | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Darbības rādītāji | |
| Pamata ierīces veids | Planšetdators |
| Zīmolu saderība | Microsoft |
| Savietojamība | Surface Book 3 (13.5” and 15”) Surface Pro 7 Surface Pro X Surface Laptop 3 (13.5” and 15”) Surface Go 2 Surface Pro 6 Surface Pro (5th Gen) Surface Laptop 2 Surface Laptop (1st Gen) Surface Go Surface Book 2 (13.5” and 15”) |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Tīklošana | |
| Bluetooth | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 1000 Mbit/s |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 130 mm |
| Dziļums | 70 mm |
| Augstums | 30 mm |
| Svars | 515 g |
| Kabeļa garums | 0,8 m |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums | 1 |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84719000 |