Ražotājs: Logitech
Modelis: 920-008365
EAN: 50992060709915
Logitech Slim Combo. Tastatūras valoda: Vācu. Zīmolu saderība: Apple, Savietojamība: iPad Pro, Produkta krāsa: Melns. Savienojamības tehnoloģija: Dok-ligzda, Ierīces interfeiss: Smart Connector. Jaudas avots: Doks. Atbalstītās mobilās operētājsistēmas: iOS
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
wasd.ee |
Keyboard slim combo/deutch 920-008365 logitech | €119.38 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Zīmolu saderība | Apple |
| Savietojamība | iPad Pro |
| Produkta krāsa | Melns |
| Pārsegs | |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | |
| USB centrmezgls | |
| Displeja fona gaisma | |
| Uzpildāms | |
| Rokas locītavas atslogotājs | |
| Apvalka materiāls | Audums, Plastmasa, Poliuretāns |
| Pret uzlīšanu droša tastatūra | |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Dok-ligzda |
| Ierīces interfeiss | Smart Connector |
| Tastatūra | |
| Tastatūras valoda | Vācu |
| Rādītājierīce | |
| Cipartastatūra | |
| Pilnizmēra tastatūra | |
| Multivides taustiņi | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | Doks |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 230 mm |
| Dziļums | 26 mm |
| Augstums | 311 mm |
| Svars | 640 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Lietotāja pamācība | |
| Papildus informācija | |
| Tastatūras formas standarts | Standarts |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās mobilās operētājsistēmas | iOS |