Ražotājs: Logitech
Modelis: 920-009463
EAN: 5099206088191
Logitech Slim Folio. Tastatūras valoda: Swiss, Attālums no viena taustiņa vidus līdz otra taustiņa vidum: 1,7 cm, Taustiņa ceļa atstatums: 1,5 mm. Zīmolu saderība: Apple, Savietojamība: iPad (7th gen) Model: A2197, A2200, A2198 iPad (8th gen) Model: A2270, A2428, A2429, A2430, Produkta krāsa: Grafīts. Savienojamības tehnoloģija: Bezvadu, Ierīces interfeiss: Bluetooth sistēma. Jaudas avots: Baterija, Baterijas tehnoloģija: Litijs, Baterijas performance: 220 mAh. Atbalstītās mobilās operētājsistēmas: iOS
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Logitech Slim Folio Grafīts Bluetooth sistēma Swiss | €135.56 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Zīmolu saderība | Apple |
| Savietojamība | iPad (7th gen) Model: A2197, A2200, A2198 iPad (8th gen) Model: A2270, A2428, A2429, A2430 |
| Produkta krāsa | Grafīts |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 25,9 cm |
| Pārsegs | Jā |
| Displeja fona gaisma | Nē |
| Apvalka materiāls | Audums, Plastmasa |
| Aizsardzības īpašības | Ūdensizturīgs |
| Rakstāmrīka turētājs | Jā |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Bezvadu |
| Ierīces interfeiss | Bluetooth sistēma |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Jā |
| Tastatūra | |
| Tastatūras valoda | Swiss |
| Rādītājierīce | Nē |
| Cipartastatūra | Nē |
| Multivides taustiņi | Jā |
| Taustiņa ceļa atstatums | 1,5 mm |
| Attālums no viena taustiņa vidus līdz otra taustiņa vidum | 1,7 cm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | Baterija |
| Baterijas tehnoloģija | Litijs |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 2 |
| Akumulatora jauda | 0,675 vatstunda |
| Baterijas performance | 220 mAh |
| Akumulatora kalpošanas laiks | 3 gads(i) |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 256,9 mm |
| Dziļums | 21,5 mm |
| Augstums | 184,9 mm |
| Svars | 495 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Lietotāja pamācība | Jā |
| Papildus informācija | |
| Barošanas avota veids | Baterija |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84716060 |
| Oriģinālās kastes platums | 211 mm |
| Kastes garums (Master) | 287 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 297 mm |
| Kastes svars (Master) | 6,76 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 31 mm |
| Iepakojuma dziļums | 195 mm |
| Iepakojuma augstums | 268 mm |
| Iepakojuma svars | 786 g |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās mobilās operētājsistēmas | iOS |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Jā |