Ražotājs: Silicon Power
Modelis: SP032GBUF2720V1H
EAN: 0886576006420
Silicon Power LuxMini 720 32GB. Kapacitāte: 32 GB, Ierīces interfeiss: USB Type-A, USB versija: 2.0. Formas faktors: Vāciņš. Svars: 10 g. Produkta krāsa: Rozā
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Silicon Power LuxMini 720 32GB USB zibatmiņa USB Type-A 2.0 Rozā | €7.66 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Kapacitāte | 32 GB |
| Ierīces interfeiss | USB Type-A |
| USB versija | 2.0 |
| Plug and Play | |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows XP Windows Vista Windows 7 Mac OS 10.3.x Linux 2.6.x |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Dizains | |
| Formas faktors | Vāciņš |
| Produkta krāsa | Rozā |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Sertifikācija | RoHS |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 54,6 mm |
| Dziļums | 7,2 mm |
| Augstums | 16,8 mm |
| Svars | 10 g |
| Papildus informācija | |
| USB nepieciešams | |
| USB barošana | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | Blisters |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |