Ražotājs: Microsoft
Modelis: QC7-00020
EAN: 0889842010275
Microsoft Surface Pro 4 Type Cover. Tastatūras izkārtojums: AZERTY, Tastatūras valoda: Franču, Rādītājierīce: Skārienpaliknis. Zīmolu saderība: Microsoft, Savietojamība: Surface Pro 4 Surface Pro 3, Produkta krāsa: Sarkans. Savienojamības tehnoloģija: Dok-ligzda. Platums: 295 mm, Dziļums: 217 mm, Augstums: 4,9 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Darbības rādītāji | |
| Zīmolu saderība | Microsoft |
| Savietojamība | Surface Pro 4 Surface Pro 3 |
| Produkta krāsa | Sarkans |
| Pārsegs | |
| Akselerometrs | |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Dok-ligzda |
| Tastatūra | |
| Tastatūras izkārtojums | AZERTY |
| Tastatūras valoda | Franču |
| Rādītājierīce | Skārienpaliknis |
| Cipartastatūra | |
| Windows taustiņi | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 295 mm |
| Dziļums | 217 mm |
| Augstums | 4,9 mm |
| Svars | 310 g |