Ražotājs: Samsung
Modelis: EJ-CG928MSEGDE
EAN: 8806088027159
Samsung EJ-CG928. Tastatūras izkārtojums: QWERTY. Zīmolu saderība: Samsung, Savietojamība: Galaxy S6 edge+, Produkta krāsa: Sudrabs. Atbalstītās mobilās operētājsistēmas: Android 4.4. Platums: 79,9 mm, Dziļums: 12,6 mm, Augstums: 155,3 mm
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | Galaxy S6 edge+ |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Pārsegs | |
| Rokas locītavas atslogotājs | |
| Tastatūra | |
| Tastatūras izkārtojums | QWERTY |
| Tastatūras taustiņu skaits | 38 |
| Cipartastatūra | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 79,9 mm |
| Dziļums | 12,6 mm |
| Augstums | 155,3 mm |
| Svars | 35,5 g |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās mobilās operētājsistēmas | Android 4.4 |