| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Fujitsu S26361-F3815-L400 disque dur 3.5" 4 To Série ATA III | €509.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Cietā diska izmērs | 3.5 " |
| Cietā diska ietilpība | 4000 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 7200 RPM |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Tips | HDD |
| Papildus informācija | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums | 1 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 5 / 12 V |