Ražotājs: Origin Storage
Modelis: OSFPAG4.7L/P-IP6
EAN: 5056006140382
Origin Storage OSFPAG4.7L/P-IP6. Zīmolu saderība: Apple, Savietojamība: iPhone 6. Virsmas apdare: Spīdīgs / Matēts, Materiāls: Silikons, Produkta krāsa: Melns. Skaits iepakojumā: 1 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Origin Storage OSFPAG4.7L/P-IP6 Mobilā tālruņa ekrāna un aizmugures aizsargs Pretapžilbes ekrāna aizsargs Apple 1 pcs | €7.02 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Protector type | Pretapžilbes ekrāna aizsargs |
| Zīmolu saderība | Apple |
| Savietojamība | iPhone 6 |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 11,9 cm |
| Saderība ar skārienekrānu | |
| Ierīces tips | Mobilais tālrunis/viedtālrunis |
| Izturīgs ekrāna aizsargs | |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Materiāls | Silikons |
| Virsmas apdare | Spīdīgs / Matēts |
| Uzlikšana bez burbuļiem | |
| Viegli piemērot | |
| Viegli noņemt | |
| Viegli tīrāms | |
| Privātuma filtrēšanas funkcija | |
| Neatstarojošs | |
| Izturīgs pret pirkstu nospiedumiem | |
| Svars&dimensijas | |
| Ekrāna izmērs HxW | 59,5 x 130 mm |
| Biezums | 0,35 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85177900 |