Ražotājs: PanzerGlass
Modelis: 1000
EAN: 5711724010002
PanzerGlass 1000. Zīmolu saderība: Apple, Savietojamība: iPhone 4, 4S, Aizsardzības īpašības: Izturīgs pret skrāpējumiem. Materiāls: Stikls, Produkta krāsa: Caurspīdīgs. Skaits iepakojumā: 1 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
PanzerGlass Ekraanikaitseklaas Apple iPhone 4/4S, | €6.40 |
|
www.ox.ee |
PanzerGlass Ekraanikaitseklaas Apple iPhone 4/4S, | €9.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Zīmolu saderība | Apple |
| Savietojamība | iPhone 4, 4S |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Ierīces tips | Mobilais tālrunis/viedtālrunis |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Tīrīšanas lupatiņa | |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta krāsa | Caurspīdīgs |
| Materiāls | Stikls |
| Viegli piemērot | |
| Viegli noņemt | |
| Viegli tīrāms | |
| Izturīgs pret pirkstu nospiedumiem | |
| Svars&dimensijas | |
| Biezums | 0,4 mm |
| Svars | 9 g |
| Iepakojuma platums | 100 mm |
| Iepakojuma dziļums | 185 mm |
| Iepakojuma augstums | 10 mm |
| Iepakojuma svars | 32 g |