Ražotājs: PanzerGlass
Modelis: P2710
EAN: 5711724127106
PanzerGlass P2710. Zīmolu saderība: Apple, Savietojamība: Apple - iPhone 12 Mini. Lietošana sausumā. Aizsardzības īpašības: Izturīgs pret skrāpējumiem, Triecienizturīgs, Antibakteriāls. Privātuma filtrēšanas funkcija, Materiāls: Rūdītā stikla, Polietilēntereftalāta (PET), Produkta krāsa: Caurspīdīgs. Skaits iepakojumā: 1 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Panzerglass PanzerGlass E2E Privacy iPhone 12 Mini | | €19.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Protector type | Caurspīdīgs ekrāna aizsargs |
| Zīmolu saderība | Apple |
| Savietojamība | Apple - iPhone 12 Mini |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 13,7 cm |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret skrāpējumiem, Triecienizturīgs, Antibakteriāls |
| Ierīces tips | Mobilais tālrunis/viedtālrunis |
| Instalēšanas veids | Pilnībā pielīpošs |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Tīrīšanas lupatiņa | Jā |
| Tīrīšanas komplekts | Jā |
| Sausā slaucīšana | Jā |
| Mitrā slaucīšana | Jā |
| Iepakojuma tips | Piekarama kaste |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta krāsa | Caurspīdīgs |
| Materiāls | Rūdītā stikla, Polietilēntereftalāta (PET) |
| Lietošana sausumā | Jā |
| Uzlikšana bez burbuļiem | Jā |
| Viegli piemērot | Jā |
| Viegli noņemt | Jā |
| Viegli tīrāms | Jā |
| Noapaļotas malas | Jā |
| Privātuma filtrēšanas funkcija | Jā |
| Izturīgs pret pirkstu nospiedumiem | Jā |
| Zīmolam raksturīgas tehnoloģijas | MicroFracture |
| Oleofobisks pārklājums | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Ekrāna izmērs HxW | 127,4 x 60,1 mm |
| Biezums | 0,63 mm |
| Svars | 20 g |
| Iepakojuma platums | 108 mm |
| Iepakojuma dziļums | 12 mm |
| Iepakojuma augstums | 195 mm |
| Iepakojuma svars | 67 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 7007190000 |