Ražotājs: ASUS
Modelis: 90AI00M0-BCS200
EAN: 4711387210239
ASUS RhinoShield SolidSuit Case. Somas veids: Korpusa ietvars, Zīmolu saderība: Asus, Savietojamība: ASUS Zenfone 10, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 15 cm (5.9"), Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 15 cm |
| Somas veids | Korpusa ietvars |
| Produkta krāsa | Melns |
| Zīmolu saderība | Asus |
| Savietojamība | ASUS Zenfone 10 |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 73 mm |
| Augstums | 151 mm |
| Dziļums | 14 mm |
| Svars | 30 g |