Ražotājs: Cellularline
Modelis: CLEARDUOGALA516T
EAN: 8018080260537
Cellularline 37381. Somas veids: Korpusa ietvars, Zīmolu saderība: Samsung, Savietojamība: Samsung Galaxy A5, Version 2016, Produkta krāsa: Caurspīdīgs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pointer-it.si |
Etui za telefon CellularLine CLEARDUO (CLEARDUOGALA516T) za Galaxy A5 2016 | €17.20 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Somas veids | Korpusa ietvars |
| Produkta krāsa | Caurspīdīgs |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | Samsung Galaxy A5, Version 2016 |
| Darbvirsmas statīvs | |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret skrāpējumiem, Triecienizturīgs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 20 mm |
| Iepakojuma dziļums | 90 mm |
| Iepakojuma augstums | 175 mm |
| Iepakojuma svars | 78 g |
| Papildus informācija | |
| Somas nēsāšanas stils | Soma, Pie rokas, Kabata (pārnēsāšanai) |