Ražotājs: Cellularline
Modelis: FINECIPH755T
EAN: 8018080276712
Cellularline 37772. Somas veids: Aploksne, Zīmolu saderība: Apple, Savietojamība: iPhone 7 Plus, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 14 cm (5.5"), Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Produkta krāsa: Caurspīdīgs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.trajektorija.lt |
Apple iPhone 7 PLUS nugarėlė Fine Cellular permatoma | €4.97 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 14 cm |
| Somas veids | Aploksne |
| Materiāls | Termoplastiska poliuretāna (TPU) |
| Produkta krāsa | Caurspīdīgs |
| Zīmolu saderība | Apple |
| Savietojamība | iPhone 7 Plus |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 90 mm |
| Iepakojuma dziļums | 23 mm |
| Iepakojuma augstums | 175 mm |
| Iepakojuma svars | 73 g |
| Iepakojuma tips | Piekarama kaste |