Ražotājs: Cellularline
Modelis: BOOKAG2GALA72K
EAN: 8018080413216
Cellularline Book Agenda. Somas veids: Folio, Zīmolu saderība: Samsung, Savietojamība: Galaxy A72, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 17 cm (6.7"), Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Produkta krāsa: Melns, Darbvirsmas statīvs, Karšu kabatu skaits: 3
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pointer-it.si |
Etui za telefon CellularLine AGENDA (BOOKAG2GALA72K) za Galaxy A72 | €28.30 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 17 cm |
| Somas veids | Folio |
| Materiāls | Mākslīga āda |
| Produkta krāsa | Melns |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | Galaxy A72 |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Darbvirsmas statīvs | |
| Iebūvēts ekrāna vāciņš | |
| Aizdares veids | Magnētiskā aizdare |
| Karšu kabata | |
| Karšu kabatu skaits | 3 |
| Aizsardzības īpašības | Aizsardzība pret triecieniem, Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 110 mm |
| Iepakojuma dziļums | 23 mm |
| Iepakojuma augstums | 210 mm |
| Iepakojuma svars | 138 g |