Ražotājs: Cellularline
Modelis: CHROMAGALA33K
EAN: 8018080436314
Cellularline Chroma. Somas veids: Aploksne, Zīmolu saderība: Samsung, Savietojamība: Galaxy A33 5G, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 16,3 cm (6.4"), Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
arvutitark.ee |
Cellularline Chroma mobilo telefonu apvalks 16,3 cm (6.4") Aploksne Melns | €8.10 |
|
www.photopoint.ee |
Dėkliukas Cellularline Galaxy A33, nugarėlė, juoda | €10.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 16,3 cm |
| Somas veids | Aploksne |
| Materiāls | Mikrošķiedra, Gumija |
| Produkta krāsa | Melns |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | Galaxy A33 5G |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Aizsardzības īpašības | Aizsardzība pret triecieniem, Putekļu izturīgs, Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 110 mm |
| Iepakojuma dziļums | 15 mm |
| Iepakojuma augstums | 207 mm |
| Iepakojuma svars | 72 g |