Ražotājs: Cellularline
Modelis: GLOSSMAGIPH15PROK
EAN: 8018080466465
Cellularline Gloss Mag. Somas veids: Aploksne, Zīmolu saderība: Apple, Savietojamība: iPhone 15 Pro, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 15,5 cm (6.1"), Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 15,5 cm |
| Somas veids | Aploksne |
| Produkta krāsa | Melns |
| Zīmolu saderība | Apple |
| Savietojamība | iPhone 15 Pro |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| MagSafe saderība | Jā |
| Aizsardzības īpašības | Triecienu izturība, Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Bezvadu lādēšana | Jā |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 110 mm |
| Iepakojuma dziļums | 20 mm |
| Iepakojuma augstums | 185 mm |
| Iepakojuma tips | Piekarama kaste |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums Master kastē | 84 pcs |