Ražotājs: Cellularline
Modelis: POPMAGIPH15PROR
EAN: 8018080467233
Cellularline Pop Mag. Somas veids: Aploksne, Zīmolu saderība: Apple, Savietojamība: iPhone 15 Pro, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 15,5 cm (6.1"), Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Produkta krāsa: Sarkans, Caurspīdīgs
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 15,5 cm |
| Somas veids | Aploksne |
| Produkta krāsa | Sarkans, Caurspīdīgs |
| Zīmolu saderība | Apple |
| Savietojamība | iPhone 15 Pro |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| MagSafe saderība | Jā |
| Bezvadu lādēšana | Jā |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 114 mm |
| Iepakojuma dziļums | 20 mm |
| Iepakojuma augstums | 175 mm |
| Iepakojuma tips | Piekarama kaste |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 15 mm |
| Svars | 10 g |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums Master kastē | 76 pcs |