Ražotājs: Cellularline
Modelis: PROTKITIPH13PROT
EAN: 8018080424205
Cellularline Protection kit. Somas veids: Aploksne, Zīmolu saderība: Apple, Savietojamība: iPhone 13 Pro, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 15,5 cm (6.1"), Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Produkta krāsa: Caurspīdīgs
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 15,5 cm |
| Somas veids | Aploksne |
| Materiāls | Gumija, Rūdītā stikla |
| Produkta krāsa | Caurspīdīgs |
| Zīmolu saderība | Apple |
| Savietojamība | iPhone 13 Pro |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Aizsardzības īpašības | Aizsardzība pret triecieniem, Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Ekrāna aizsargs | |
| Tīrīšanas lupatiņa | |
| Mitrā slaucīšana | Jā |
| Iepakojuma platums | 110 mm |
| Iepakojuma dziļums | 15 mm |
| Iepakojuma augstums | 207 mm |
| Iepakojuma svars | 77 g |