Ražotājs: Cellularline
Modelis: SENSATIONGALS22PLK
EAN: 8018080431715
Cellularline Sensation. Somas veids: Aploksne, Zīmolu saderība: Samsung, Savietojamība: Galaxy S22+, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 16,8 cm (6.6"), Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Dėkliukas Cellularline Sensation Galaxy A22+, nugarėlė, juoda | €31.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 16,8 cm |
| Somas veids | Aploksne |
| Materiāls | Mikrošķiedra, Silikons |
| Produkta krāsa | Melns |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | Galaxy S22+ |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Aizsardzības īpašības | Antibakteriāls, Aizsardzība pret triecieniem, Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Bezvadu lādēšana | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 110 mm |
| Iepakojuma dziļums | 15 mm |
| Iepakojuma augstums | 207 mm |
| Iepakojuma svars | 76 g |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 76 g |