Ražotājs: Cellularline
Modelis: SENSATIONGALA53R
EAN: 8018080434563
Cellularline Sensation. Somas veids: Aploksne, Zīmolu saderība: Samsung, Savietojamība: Galaxy A53 5G, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 16,5 cm (6.5"), Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Produkta krāsa: Sarkans
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
arvutitark.ee |
Cellularline Sensation mobilo telefonu apvalks 16,5 cm (6.5") Aploksne Sarkans | €9.10 |
|
www.photopoint.ee |
Dėkliukas Cellularline Galaxy A53, nugarėlė, raudona | €13.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 16,5 cm |
| Somas veids | Aploksne |
| Materiāls | Mikrošķiedra, Silikons |
| Produkta krāsa | Sarkans |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | Galaxy A53 5G |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Aizsardzības īpašības | Antibakteriāls, Aizsardzība pret triecieniem, Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 110 mm |
| Iepakojuma dziļums | 15 mm |
| Iepakojuma augstums | 207 mm |
| Iepakojuma svars | 68 g |