Ražotājs: Cellularline
Modelis: SENSMAGIPH14K
EAN: 8018080447341
Cellularline Sensation Mag. Somas veids: Aploksne, Zīmolu saderība: Apple, Savietojamība: iPhone 14, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 15,5 cm (6.1"), Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
arvutitark.ee |
Cellularline Sensation Mag mobilo telefonu apvalks 15,5 cm (6.1") Aploksne Melns | €23.50 |
|
www.sotel.de |
Cellularline Sensation Mag Case für iPhone 14, Black | €29.44 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 15,5 cm |
| Somas veids | Aploksne |
| Materiāls | Mikrošķiedra, Silikons |
| Produkta krāsa | Melns |
| Zīmolu saderība | Apple |
| Savietojamība | iPhone 14 |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| MagSafe saderība | Jā |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Bezvadu lādēšana | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 110 mm |
| Iepakojuma dziļums | 17 mm |
| Iepakojuma augstums | 207 mm |
| Iepakojuma svars | 80 g |