Ražotājs: Cellularline
Modelis: SOFTGALA134GT
EAN: 8018080436161
Cellularline Soft. Somas veids: Aploksne, Zīmolu saderība: Samsung, Savietojamība: Galaxy A13 4G, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 16,8 cm (6.6"), Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Produkta krāsa: Caurspīdīgs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pointer-it.si |
Etui za telefon CellularLine SOFT (SOFTGALA134GT) za Galaxy A13 4G | €13.80 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 16,8 cm |
| Somas veids | Aploksne |
| Materiāls | Gumija |
| Produkta krāsa | Caurspīdīgs |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | Galaxy A13 4G |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Aizsardzības īpašības | Aizsardzība pret triecieniem, Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 110 mm |
| Iepakojuma dziļums | 15 mm |
| Iepakojuma augstums | 207 mm |
| Iepakojuma svars | 76 g |