Ražotājs: dbramante1928
Modelis: GRSSSASA1225
EAN: 5711428012258
dbramante1928 Bornholm. Somas veids: Aploksne, Zīmolu saderība: Samsung, Savietojamība: Galaxy S21, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 15,8 cm (6.2"), Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Produkta krāsa: Smilšu
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 15,8 cm |
| Somas veids | Aploksne |
| Produkta krāsa | Smilšu |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | Galaxy S21 |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Darbvirsmas statīvs | |
| Aizdares veids | Nav piemērojams |
| Iebūvēts akumulators | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 30 pcs |
| Iepakojuma platums | 117 mm |
| Iepakojuma dziļums | 20 mm |
| Iepakojuma augstums | 207 mm |
| Iepakojuma svars | 86 g |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 74,6 mm |
| Augstums | 155,1 mm |
| Dziļums | 11,8 mm |
| Svars | 27 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas atbilstība | |
| Loģistiskie dati | |
| Paletes svars | 3,71 kg |
| Eiropalete, daudzums | 1440 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 395 mm |
| Galveno (ārējo) korpusu skaits paletes (ES) slānī | 48 pcs |
| Kastes garums (Master) | 245 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 230 mm |
| Kastes svars (Master) | 740 g |
| Galvenās kārbas neto svars | 740 g |
| Galvenās kārbas tilpums | 22258,25 cm³ |
| Transportēšanas kārbas neto svars | 59 g |
| Transportējamās kastes svars | 86 g |
| Daudzums, ārējā kaste | 30 pcs |