Ražotājs: dbramante1928
Modelis: RE61CL004231
EAN: 5711428042316
dbramante1928 Bulk. Somas veids: Aploksne, Zīmolu saderība: Apple, Savietojamība: iPhone 15, Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Produkta krāsa: Caurspīdīgs
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Somas veids | Aploksne |
| Produkta krāsa | Caurspīdīgs |
| Zīmolu saderība | Apple |
| Savietojamība | iPhone 15 |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Aizsardzības īpašības | Putekļu izturīgs, Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 90 mm |
| Iepakojuma dziļums | 12 mm |
| Iepakojuma augstums | 170 mm |
| Iepakojuma svars | 32,8 g |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 75 mm |
| Dziļums | 10 mm |
| Augstums | 150 mm |
| Svars | 25,6 g |
| Loģistiskie dati | |
| Eiropalete, daudzums | 30 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 290 mm |
| Kastes garums (Master) | 140 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 200 mm |
| Kastes svars (Master) | 1,18 kg |
| Galvenās kārbas tilpums | 8120 cm³ |
| Apvienotās Karalistes tirdzniecības tarifu kods | 3928 90 97 90 |