Ražotājs: dbramante1928
Modelis: GLSSPISA1471
EAN: 5711428014719
dbramante1928 Greenland. Somas veids: Aploksne, Zīmolu saderība: Samsung, Savietojamība: Galaxy S22, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 15,5 cm (6.1"), Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Produkta krāsa: Rozā
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 15,5 cm |
| Somas veids | Aploksne |
| Produkta krāsa | Rozā |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | Galaxy S22 |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Aizdares veids | Nav piemērojams |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Viegli piemērot | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 30 pcs |
| Iepakojuma platums | 117 mm |
| Iepakojuma dziļums | 20 mm |
| Iepakojuma augstums | 207 mm |
| Iepakojuma svars | 84 g |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 73 mm |
| Augstums | 148 mm |
| Dziļums | 11 mm |
| Svars | 25 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85177900 |
| Eiropalete, daudzums | 1440 pcs |
| Galveno (ārējo) korpusu skaits paletes (ES) slānī | 48 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 395 mm |
| Kastes garums (Master) | 245 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 230 mm |
| Kastes svars (Master) | 3,71 kg |
| Master kartona kārbas svars | 740 g |
| Galvenās kārbas neto svars | 740 g |
| Galvenās kārbas tilpums | 22258,25 cm³ |