Ražotājs: dbramante1928
Modelis: IL52CL001362
EAN: 5711428013620
dbramante1928 IL52CL001362. Somas veids: Aploksne, Zīmolu saderība: Samsung, Savietojamība: Galaxy A52, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 16,5 cm (6.5"), Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Produkta krāsa: Caurspīdīgs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
dbramante1928 IL52CL001362 matkapuhelimen suojakotelo 16,5 cm (6.5") Suojus Läpinäkyvä | €22.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 16,5 cm |
| Somas veids | Aploksne |
| Materiāls | Pārstrādāta plastmasa |
| Produkta krāsa | Caurspīdīgs |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | Galaxy A52 |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Aizsardzības īpašības | Triecienizturīgs, Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Bezvadu lādēšana | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 30 pcs |
| Iepakojuma platums | 117 mm |
| Iepakojuma dziļums | 20 mm |
| Iepakojuma augstums | 207 mm |
| Iepakojuma svars | 99 g |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 85 mm |
| Augstums | 165 mm |
| Dziļums | 11 mm |
| Svars | 34 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85177900 |
| Paletes svars | 4,26 kg |
| Eiropalete, daudzums | 1440 pcs |
| Galveno (ārējo) korpusu skaits paletes (ES) slānī | 48 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 380 mm |
| Kastes garums (Master) | 280 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 240 mm |
| Kastes svars (Master) | 960 g |
| Galvenās kārbas neto svars | 960 g |
| Galvenās kārbas tilpums | 25536 cm³ |
| Transportējamās kastes svars | 173 g |
| Transportēšanas kārbas neto svars | 65 g |
| Daudzums, ārējā kaste | 30 pcs |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas atbilstība | |