Ražotājs: dbramante1928
Modelis: OS61BL001862
EAN: 5711428018625
dbramante1928 Oslo. Somas veids: Folio, Zīmolu saderība: Apple, Savietojamība: iPhone 15 Pro, Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Produkta krāsa: Melns, Karšu kabatu skaits: 1
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
dbramante1928 Oslo matkapuhelimen suojakotelo Folio-kotelo Musta | €22.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Somas veids | Folio |
| Produkta krāsa | Melns |
| Zīmolu saderība | Apple |
| Savietojamība | iPhone 15 Pro |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Aizdares veids | Magnētiskā aizdare |
| Karšu kabata | Jā |
| Karšu kabatu skaits | 1 |
| Aizsardzības īpašības | Putekļu izturīgs, Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 117 mm |
| Iepakojuma dziļums | 20 mm |
| Iepakojuma augstums | 207 mm |
| Iepakojuma svars | 136 g |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 78 mm |
| Dziļums | 15 mm |
| Augstums | 151 mm |
| Svars | 68 g |
| Loģistiskie dati | |
| Eiropalete, daudzums | 30 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 390 mm |
| Kastes garums (Master) | 245 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 240 mm |
| Kastes svars (Master) | 4,82 kg |
| Galvenās kārbas tilpums | 22932 cm³ |
| Apvienotās Karalistes tirdzniecības tarifu kods | 3926 90 97 90 |
| Papildus informācija | |
| Kastes svars | 68 g |