Ražotājs: dbramante1928
Modelis: RESXCL004119
EAN: 5711428041197
dbramante1928 RESXCL004119. Somas veids: Aploksne, Zīmolu saderība: Samsung, Savietojamība: Galaxy Xcover 5, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 13,5 cm (5.3"), Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Produkta krāsa: Caurspīdīgs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
dbramante1928 RESXCL004119 matkapuhelimen suojakotelo 13,5 cm (5.3") Suojus Läpinäkyvä | €14.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 13,5 cm |
| Somas veids | Aploksne |
| Materiāls | Pārstrādāta plastmasa |
| Produkta krāsa | Caurspīdīgs |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | Galaxy Xcover 5 |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret nomešanu, Putekļu izturīgs, Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Bezvadu lādēšana | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 78,2 mm |
| Iepakojuma dziļums | 11 mm |
| Iepakojuma augstums | 163,5 mm |
| Iepakojuma svars | 28 g |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 78,2 mm |
| Augstums | 163,5 mm |
| Dziļums | 11 mm |
| Svars | 28 g |
| Loģistiskie dati | |
| Eiropalete, daudzums | 1440 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 200 mm |
| Galveno (ārējo) korpusu skaits paletes (ES) slānī | 48 pcs |
| Kastes garums (Master) | 140 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 295 mm |
| Galvenās kārbas neto svars | 385 g |
| Galvenās kārbas tilpums | 8260 cm³ |