Ražotājs: Fairphone
Modelis: F4CASE-1RD-WW1
EAN: 8718819375579
Fairphone F4CASE-1RD-WW1. Somas veids: Aploksne, Zīmolu saderība: Fairphone, Savietojamība: Fairphone 4, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 16 cm (6.3"), Produkta krāsa: Sarkans
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.alternate.de |
Fairphone F4CASE-1RD-WW1 mobilo telefonu apvalks 16 cm (6.3") Aploksne Sarkans | €39.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 16 cm |
| Somas veids | Aploksne |
| Produkta krāsa | Sarkans |
| Zīmolu saderība | Fairphone |
| Savietojamība | Fairphone 4 |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret nomešanu, Izturīgs pret skrāpējumiem, Triecienizturīgs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 80 mm |
| Augstums | 166 mm |
| Biezums | 1,3 cm |
| Svars | 30 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85177900 |