Ražotājs: PanzerGlass
Modelis: 0235
EAN: 5711724002359
PanzerGlass 0235. Somas veids: Aploksne, Zīmolu saderība: Samsung, Savietojamība: Samsung - Galaxy S20, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 15,8 cm (6.2"), Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Produkta krāsa: Caurspīdīgs
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 15,8 cm |
| Somas veids | Aploksne |
| Materiāls | Rūdītā stikla, Polietilēntereftalāta (PET), Termoplastiska poliuretāna (TPU) |
| Produkta krāsa | Caurspīdīgs |
| Krāsas nosaukums | Transparent |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | Samsung - Galaxy S20 |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Darbvirsmas statīvs | Nē |
| Aizdares veids | Nav piemērojams |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret skrāpējumiem, Triecienizturīgs, Antibakteriāls |
| Izturīgs pret pirkstu nospiedumiem | Jā |
| Iebūvēts akumulators | Nē |
| Pretdzeltēšanas aizsardzība | Jā |
| Oleofobisks pārklājums | Jā |
| Viegli piemērot | Jā |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 108 mm |
| Iepakojuma dziļums | 17 mm |
| Iepakojuma augstums | 195 mm |
| Iepakojuma svars | 69 g |
| Iepakojuma tips | Piekarama kaste |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 64,8 mm |
| Dziļums | 0,775 mm |
| Augstums | 147,4 mm |
| Biezums | 0,775 mm |
| Svars | 26 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 7007190000 |