Ražotājs: PanzerGlass
Modelis: 0283
EAN: 5711724002830
PanzerGlass 0283. Somas veids: Aploksne, Zīmolu saderība: Apple, Savietojamība: Apple - iPhone 12, Apple - iPhone 12 Pro, Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Produkta krāsa: Oranžs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
techarena.lt |
PanzerGlass ClearCase iPhone 12/12 Pro Orange AB | €8.32 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Somas veids | Aploksne |
| Materiāls | Rūdītā stikla, Polietilēntereftalāta (PET), Termoplastiska poliuretāna (TPU) |
| Produkta krāsa | Oranžs |
| Krāsas nosaukums | PanzerGlass™ Orange |
| Zīmolu saderība | Apple |
| Savietojamība | Apple - iPhone 12, Apple - iPhone 12 Pro |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret skrāpējumiem, Triecienizturīgs, Antibakteriāls |
| Izturīgs pret pirkstu nospiedumiem | |
| Pretdzeltēšanas aizsardzība | |
| Militārais standarts | MIL-STD-810H |
| Oleofobisks pārklājums | |
| Viegli piemērot | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 108 mm |
| Iepakojuma dziļums | 17 mm |
| Iepakojuma augstums | 210 mm |
| Iepakojuma svars | 79 g |
| Iepakojuma tips | Piekarama kaste |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 70,6 mm |
| Dziļums | 0,8 mm |
| Augstums | 145,8 mm |
| Biezums | 0,8 mm |
| Svars | 26 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 7007190000 |