Ražotājs: PanzerGlass
Modelis: 0443
EAN: 5711724004438
PanzerGlass Samsung Galaxy A24 HardCase - (443). Somas veids: Aploksne, Zīmolu saderība: Samsung, Savietojamība: Samsung - Galaxy A24, Produkta krāsa: Caurspīdīgs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
PanzerGlass Samsung Galaxy A24 HardCase - (443) matkapuhelimen suojakotelo Suojus Läpinäkyvä | €16.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Somas veids | Aploksne |
| Produkta krāsa | Caurspīdīgs |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | Samsung - Galaxy A24 |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret skrāpējumiem, Triecienizturīgs, Antibakteriāls |
| Pretdzeltēšanas aizsardzība | |
| Militārais standarts | MIL-STD-810H |
| Oleofobisks pārklājums | |
| Viegli piemērot | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 110 mm |
| Iepakojuma dziļums | 18 mm |
| Iepakojuma augstums | 195 mm |
| Iepakojuma svars | 83 g |
| Iepakojuma tips | Piekarama kaste |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 77 mm |
| Augstums | 164 mm |
| Dziļums | 11 mm |
| Biezums | 1,1 cm |
| Svars | 32 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 3926909790 |