Ražotājs: Samsung
Modelis: EF-AJ510CTEGWW
EAN: 8806088397979
Samsung EF-AJ510. Somas veids: Aploksne, Zīmolu saderība: Samsung, Savietojamība: Galaxy J5 (2016), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 13,2 cm (5.2"), Produkta krāsa: Caurspīdīgs
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 13,2 cm |
| Somas veids | Aploksne |
| Produkta krāsa | Caurspīdīgs |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | Galaxy J5 (2016) |
| Aizsardzības īpašības | Putekļu izturīgs, Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 15 mm |
| Iepakojuma dziļums | 95 mm |
| Iepakojuma augstums | 195 mm |
| Iepakojuma svars | 32 g |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 74,9 mm |
| Augstums | 147,6 mm |
| Dziļums | 10 mm |
| Svars | 14,3 g |
| Papildus informācija | |
| Daudzums | 1 |
| Loģistiskie dati | |
| Paletes platums | 120 cm |
| Paletes garums | 80 cm |
| Paletes augstums | 180 cm |
| Paletes svars | 152 kg |
| Daudzums uz paletes | 2880 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 220 mm |
| Kastes garums (Master) | 290 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 220 mm |
| Kastes svars (Master) | 1,98 kg |
| Daudzums Master kastē | 40 pcs |
| Transportējamās kastes platums | 9,5 cm |
| Transportējamās kastes garums | 13 cm |
| Transportējamās kastes augstums | 20 cm |
| Transportējamās kastes svars | 412 g |
| Daudzums transportējamā kastē | 10 pcs |