Ražotājs: Samsung
Modelis: EF-AJ610CREGWW
EAN: 8801643587581
Samsung EF-AJ610. Somas veids: Aploksne, Zīmolu saderība: Samsung, Savietojamība: Galaxy J6 Plus, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 15,2 cm (6"), Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Produkta krāsa: Sarkans
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 15,2 cm |
| Somas veids | Aploksne |
| Produkta krāsa | Sarkans |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | Galaxy J6 Plus |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Darbvirsmas statīvs | |
| Aizdares veids | Nav piemērojams |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 79,2 mm |
| Augstums | 160,9 mm |
| Dziļums | 10,1 mm |
| Svars | 19 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85177900 |