Ražotājs: Samsung
Modelis: EF-KG988CJEGEU
EAN: 8806090304484
Samsung EF-KG988. Somas veids: Aploksne, Zīmolu saderība: Samsung, Savietojamība: Galaxy S20 Ultra, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 17,5 cm (6.9"), Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Produkta krāsa: Pelēks
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Samsung EF-KG988 mobilo telefonu apvalks 17,5 cm (6.9") Aploksne Pelēks | €52.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 17,5 cm |
| Somas veids | Aploksne |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | Galaxy S20 Ultra |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Darbvirsmas statīvs | |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 78,1 mm |
| Augstums | 170 mm |
| Dziļums | 12,6 mm |
| Svars | 33 g |